آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

[ad_1]

کاربران و بازدید کنندگان بخش آموزش درخواست برنامه یا روشی برای Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام را کرده بودند که به طور پیش فرض بدلیل محدودیت هایی که وجود دارد اینکار از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام امکان پذیر نیست . اما سایت و برنامه هایی وجود دارد که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد . یکی از وب سایتهای کاربردی که برای انجام اینکار وجود دارد و برنامه نویسی شده است ، وب سایت fast-unfollow می باشد . این وب سایت به شما کمک می کند ۲۰۰ کاربر را به صورت رایگان Unfollow کنید . بیشتر از این مقدار را باید از طریق شارژ حساب کاربریتان انجام بدهید .

Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

Fast-unfollow به شما این امکان را میدهد تا از طریق یک کلیک بتوانید ۲۰۰ کاربر را آنفالو کنید . زمانیکه برای انجام اینکار می گذارید برابر است با فالو کردن یک کاربر جدید . روش کار بسیار ساده است . کافیست ابتدا وارد وب سایت Fast-unfollow شده و بر روی کلید قرمز رنگ Start from 200 free unfollows کلیک کنید .به طور پیش فرض اینستاگرام فقط به شما اجازه میدهد در هر ساعت فقط ۲۰ کاربر را آنفالو کنید که در نسخه های جدید این تعداد افزایش پیدا کرده است .

1 آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

بعد از کلیک بر روی Start from 200 free unfollows یک پنجره همانند تصویر زیر باز می شود که باید یک ایمیل همراه با رمز عبورتان را وارد کنید تا ثبت نام شما در سایت انجام شود .

2 آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

در صورتیکه اطلاعات هر دو کادر را به صورت صحیح وارد کنید وارد صفحه زیر می شوید . 

3 آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

همانطور که مشاهده می کنید برای دمو یک حساب کاربری اینستاگرام در این بخش اضافه شده است . برای اضافه کردن حساب کاربری که قصد دارید کاربران آن را آنفالو کنید بر روی کلید Add Account کلیک کنید . یک پنجره نمایش داده می شود که باید اطلاعات مربوط به حساب کاربری اینستاگرام را درون آن وارد کرده و بر روی کلید Add Account کلیک کنید .

4 آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

 حساب کاربری من اضافه شده است . کافیست بر روی کلید Strat کلیک کنید تا آنفالو ۲۰۰ کاربر به صورت رایگان انجام شود . اینکار ممکن است تا ۳۰ دقیقه زمان ببرد که بستگی به تعداد کاربران و سرعت اینترنت شما دارد . پس صبور باشید تا کلید Stop به Strat تبدیل شود .

5 آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

در صورتیکه لیست شما بیشتر از این مقدار می باشد باید از بخش Price 5 دلار بابت ۳۰۰۰ کاربر پرداخت کنید .

6 آموزش Unfollow کردن گروهی کاربران در اینستاگرام

منبع : https://fast-unfollow.com/

[ad_2]

لینک منبع

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles