با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

[ad_1]

ویرایش فایل های PDF از طریق برنامه های مختلفی مثل Nitro PDF امکان پذیر است . اما کار کردن با Nitro PDF کمی نیاز به تخصص دارد و برای کاربرانی که فقط می خواهند یک کار ساده با آن انجام بدهند شاید کمی مشکل باشد . برنامه دیگری با عنوان PDF Eraser وجود دارد که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد بتوانید اینکار را به سادگی انجام بدهید .  نرم افزار نامبرده شده دارای قابلیت تغییر و ویرایش فایل های PDF (پاک کردن ،اضافه ،تغیر مکان و اندازه عکس و نوشته) است. در ادامه آموزش استفاده از برنامه توضیح داده می شود .  

ویرایش فایل PDF از طریق نرم افزار PDF Eraser

۱. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . بعد از نصب برنامه را اجرا کنید . 

1 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

۲. با انتخاب گزینه Open PDF از منوی بالای برنامه ، فایل PDF  مورد نظر را در برنامه باز کنید یا این که فایل PDF را در برنامه کشیده و آن را  رها کنید (Drag & Drop).

من یک فایل را وارد برنامه کرده ام .

2 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

۳. فرض کنید خط اول باید نوشته آن حذف شده و متن دیگر جایگزین شود . بالای صفحه سه ابزار پاک کن با رنگهای قرمز . آبی و سبز وجود دارد که ابعاد آنها با هم متفاوت است و هر چه اندازه بزرگتر شود مقدار پاک کنندگی بیشتر است . من ابزار Small را انتخاب کرده و بر روی خط اول میکشم تا نوشته های آن حذف شود .  نسخه رایگان ابزار امکان کوچک کردن فایل PDF را در اختیار کاربر قرار نمیدهد . 

3 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

۴. حالا میخواهم به جای قسمت محو شده یک متن تایپ کنم . ابزار Add text را انتخاب کرده و در قسمت مشخص شده کلیک میکنم  . بعد از کلیک و درگ یک کادر باز می شود و می توانید متنتان را درون آن تایپ کرده و بر روی کلید OK کلیک کنید . 

4 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

5 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

6 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

۵. ابعاد ، رنگ و نوع فونت را نیز میتوانید از طریق پنل سمت راست برنامه تغییر بدهید . کافیست آبجکت مورد نظر را انتخاب کرده و بالای صفحه بر روی گزینه ای که باید تغییر کند کلیک کنید . 

7 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

۶. شما می توانید از طریق گزینه Add Image تصویر دلخواهتان را به فایل اضافه کنید .  این برنامه در نسخه رایگان امکانات کمی در اختیار کاربران قرار میدهد و فقط برای کارهای مقدماتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . 

8 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

9 با استفاده از چه نرم افزاری متن و عکس فایل های PDF را ویرایش کنیم

[ad_2]

لینک منبع

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles